Pomadol

Jste nastávající maminka a chcete poskytnout svému dítěti i sobě kvalitní péči?

Proč zvolit agenturu POMADOL

 Mezi hlavní důvody patří:

  1. Zkušenost - Jsme agenturou, která pracuje v oblasti zdravotní péče 19 let.
  2. Profesionalita - Náš tým tvoří odborní pracovníci, registrované zdravotní sestry a porodní asistentky, rehabilitační pracovníci, sociální pracovnice  a pečovatelky.
  3. Podpora - Máme smlouvu se všemi, v současné době fungujícími zdravotními pojišťovnami.
  4. Lokalita - Působíme na celém teritoriu Olomouce a přilehlého okolí

 

 

Komplexní příprava k porodu, cvičení těhotných žen nebo plavání s kojenci je pro maminky bezesporu velmi přínosná činnost a stejně tak je vhodné speciální cvičení pro ženy po porodu.

Pokud jste maminka, která očekává své první dítě, jistě hledáte informace o událostech, které budou nadcházet. A právě pro úspěšné zvládnutí těchto situací jsou určeny naše kurzy. Zde se můžete naučit základům péče o novorozence a malé dítě v rámci kompletní prenatální přípravy. Tato oblast je pro mnohé ženy stresující a přináší obavy, zda se budou o miminko umět správným způsobem postarat. Pokud navštívíte naše kurzy či využijete našich dalších služeb, vaše obavy se rozplynou. Naše porodní asistentky Vás na vše důležité připraví a vysvětlí Vám, co je třeba pro miminko doma nachystat, až se narodí, jak jej správně uchopit, nakrmit, přebalit, obléct, okoupat, rozpoznat jeho zdravotní stav a umět mu vhodně pomoci.Velkou roli zde hraje také psychologická příprava. Maminka se několik nocí, týdnů i měsíců nevyspí, bude unavená a bude mít pocit, že nic nezvládá a na nic nemá čas.  V kurzu se připravíte také na kojení. Seznámíte se s technikou kojení, polohami a pomůckami při kojení, které můžete přímo v kurzu zakoupit.

Je také možné využít laktační konzultace na horké lince kojení - 585 411 742, kde je možné aktuálně řešit jakékoliv případné problémy s kojením.

V následujících sekcích naleznete všechny informace o našich službách a kurzech.

 

Pokud chcete více informací o naší agentuře POMADOL, přejděte na stránku "O nás", nebo nás rovnou navštivte na našem pracovišti.

POMADOL s.r.o.